Płyty Climaver

Climaver A2 Black 25, 40

Płyty Climaver A2 Black przeznaczone są do wykonywania gotowych izolowanych termicznie i akustycznie przewodów o przekroju prostokątnym w powietrznych instalacjach grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

więcej
Climaver A2 Plus

Płyty Climaver A2 Plus przeznaczone są do wykonywania gotowych izolowanych termicznie i akustycznie przewodów o przekroju prostokątnym w powietrznych instalacjach grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

więcej
Climaver A2 Deco

W przypadku aranżacji nowoczesnych wnętrz, gdzie instalacja wentylacyjna jest celowo wyeksponowana, doskonałym zastosowaniem jest płyta Climaver A2 Deco.

więcej
Climaver Neto, Climaver APTA

Płyty Climaver Neto oraz Climaver APTA przeznaczone są do wykonywania gotowych izolowanych termicznie i akustycznie przewodów o przekroju prostokątnym w powietrznych instalacjach grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

więcej
Climaver B Plus

Płyty Climaver B Plus przeznaczone są do wykonywania gotowych izolowanych termicznie i akustycznie przewodów o przekroju prostokątnym w powietrznych instalacjach grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

więcej
Climaver A1 Black

Płyty Climaver A1 Black przeznaczone są do wykonywania gotowych izolowanych termicznie i akustycznie przewodów o przekroju prostokątnym w powietrznych instalacjach grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

więcej
Climaver Star

Płyty z wełny mineralnej szklanej o wysokiej gęstości do użytku na zewnątrz budynku. W pełni wodoodporny panel, pokryty od zewnątrz wzmocnionym aluminium skutecznie zatrzymującym przenikanie wilgoci oraz odporny na promieniowanie UV.

więcej

Materiały promocyjne

 Więcej     

Oprogramowanie projektowe

 Więcej     

Szkolenia

W chwili obecnej nie ma ustalonej daty kolejnego szkolenia.


Więcej informacji o naszych szkoleniach można znaleźć tutaj.

Firma Handlowa BH Res | 35-205 Rzeszów, ul. Torowa 3 | tel/fax (017) 864 13 13
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS