Firma BH-Res powstała w 1998 roku. Naszym celem jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań do wentylacji i klimatyzacji o najwyższej jakości. Od 1999 roku jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów Climaver, które są przeznaczone do wykonywania samonośnych, izolowanych termicznie i akustycznie przewodów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, w oparciu o wykorzystanie sztywnych płyt z włókna szklanego. Płyty Climaver produkowane są od 1967 roku przez hiszpański koncern Saint-Gobain Iberica S.A., który jest światowym liderem w produkcji tego typu materiałów. Zarówno produkty jak i technika wykonawcza są ciągle udoskonalane. Odzwierciedleniem jakości jest dwunastoletni okres gwarancji jaki udziela producent na wszystkie składniki systemu Climaver.

Jesteśmy wiodącą firmą w kraju oraz na rynkach wschodnich propagującą tego typu technologię. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę inżynierów, którzy świadczą usługi projektowe w technologii Climaver. Na bazie wieloletniego doświadczenia służymy doradztwem technicznym, zarówno pod względem projektowania jak i wykonawstwa instalacji w systemie Climaver.

Chcąc zapewnić projektantom wentylacji wygodne narzędzia opracowaliśmy bazy projektowe systemu Climaver dla kilku najpopularniejszych programów do projektowania. Dla wykonawców prowadzimy regularnie bezpłatne szkolenia w zakresie wykonywania instalacji w tym systemie. W celu zapewnienia bezpośredniego wsparcia techniczno-handlowego zatrudniamy grupę doradców działających na terenie całego kraju.

Dla zapewnienia sprawności dostaw dysponujemy magazynem w Rzeszowie oraz współpracujemy z wieloma dystrybutorami na terenie całego kraju. Oferujemy również usługi wykonawstwa. Nasze ekipy monterów, z wieloletnim doświadczeniem, mogą poszczycić się długą listą prestiżowych obiektów w których wykonywane były instalacje Climaver.

Oferta produktów Climaver jest ciągle poszerzana. Obecnie zawiera kilkanaście rodzajów płyt oraz wszelkie materiały pomocnicze, akcesoria i narzędzia. Od wielu lat dostarczamy też produkty Climaver na rynek ukraiński.

W naszej ofercie dostępne są również elastyczne przewody wentylacyjne, kratki wentylacyjne oraz termostaty.

Materiały promocyjne

 Więcej     

Oprogramowanie projektowe

 Więcej     

Szkolenia

W chwili obecnej nie ma ustalonej daty kolejnego szkolenia.


Więcej informacji o naszych szkoleniach można znaleźć tutaj.

Firma Handlowa BH Res | 35-205 Rzeszów, ul. Torowa 3 | tel/fax (017) 864 13 13
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS