Wizyta BH-Res na stoisku Isover Iberica podczas targów C&R w Madrycie

24-11-2023

Dbanie o relacje biznesowe to jeden z najbardziej istotnych elementów naszej codziennej pracy. Gdy chodzi o naszego głównego hiszpańskiego partnera Saint-Gobain Isover Iberica te relacje są dla nas szczególnie ważne, aby jako wyłączny importer technologii Climaver na Polskę mieć bezpośredni kontakt z produkcją i materiałem dystrybuowanym na teren naszego kraju.


Mając na uwadze te kwestie, w minionym tygodniu na zaproszenie naszych partnerów z Hiszpanii Zarząd BH-Res wybrał się na 3-dniowe targi klimatyzacji, ogrzewnictwa, wentylacji i chłodnictwa - C&R Climatización & Refrigeración w Madrycie odbywające się w prestiżowym obiekcie IFEMA MADRID.

Podczas naszego pobytu mieliśmy okazję zobaczyć na żywo imponujące stoisko Isover Iberica, poznać światowe nowości z branży HVAC, podjąć wiele istotnych dla naszego rozwoju dyskusji i rozmów biznesowych, a także odwiedzić fascynującą madrycką siedzibę Saint-Gobain.

 
Dziękujemy serdecznie Isover Iberica za tak ciepłe przyjęcie nas w swoim kraju oraz tworzenie przestrzeni do dalszego budowania wspólnej wartościowej partnerskiej relacji.

lista aktualności

Materiały promocyjne

 Więcej     

Oprogramowanie projektowe

 Więcej     

Szkolenia

W chwili obecnej nie ma ustalonej daty kolejnego szkolenia.


Więcej informacji o naszych szkoleniach można znaleźć tutaj.

Firma Handlowa BH Res | 35-205 Rzeszów, ul. Torowa 3 | tel/fax (017) 864 13 13
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS