BH-Res podczas Seminarium Regionalnego we Wrocławiu

02-06-2023

W czwartek 1 czerwca br. mieliśmy przyjemność wziąć czynny udział w Seminarium Regionalnym we Wrocławiu organizowanym przez redakcję „Millenium Gazeta Budowlana”. To już 23. edycja cyklicznych wydarzeń odbywających się na terenie całego kraju. Celem spotkań jest rozpowszechnianie wiedzy o nowych materiałach, rozwiązaniach i technologiach stosowanych w budownictwie.


Uczestnikami wydarzenia byli m.in. projektanci instalacji sanitarnej, techniki grzewczej oraz branży wodociągowo-kanalizacyjnej. W ramach spotkania „Instalacje Sanitarne” omawiane były tematy związane z zakresem uprawnień projektantów instalacji oraz sieci sanitarnych, czyli: klimatyzacja i wentylacja, ogrzewanie, woda, gaz, kanalizacja i oczyszczanie ścieków.


Podczas seminarium w trakcie prelekcji przybliżyliśmy merytorycznie czym są i jakie korzyści płyną z zastosowania rozwiązań Climaver. Ponadto mieliśmy możliwość nawiązania nowych kontaktów i zaprezentowania naszych produktów na żywo na stoisku wystawienniczym obsługiwanym przez naszych przedstawicieli handlowych podczas całego wydarzenia. Dziękujemy uczestnikom za tak duże zainteresowanie rozwiązaniami Climaver oraz za wiele wartościowych rozmów i możliwość dzielenia się wiedzą na temat cichych i energooszczędnych systemów przesyłu powietrza.

lista aktualności

Materiały promocyjne

 Więcej     

Oprogramowanie projektowe

 Więcej     

Szkolenia

W chwili obecnej nie ma ustalonej daty kolejnego szkolenia.


Więcej informacji o naszych szkoleniach można znaleźć tutaj.

Firma Handlowa BH Res | 35-205 Rzeszów, ul. Torowa 3 | tel/fax (017) 864 13 13
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS